All out of chickpeas. But I had a can of great northern beans. Close enough. No garlic because I was using apples.
Homemade bread for the pepperoni, salami and provolone sandwiches.
Cost per person: $2.85
All out of chickpeas. But I had a can of great northern beans. Close enough. No garlic because I was using apples.
Homemade bread for the pepperoni, salami and provolone sandwiches.
Cost per person: $2.85
I knew it was you just by looking at the picture!
No sandwich sauce? Mayo, or butter?
Mayo, yellow mustard.
You can see some manner of mustard.